Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Last access
az: Son icazə

en: Last login
az: Son loqin

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Session
az: Sessiya

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Debug
az: Debaq

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
