Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha5) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Page
da: Side

en: Never
da: Aldrig

en: Custom
da: Tilpasset

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Last login
da: Seneste login

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: The user id.
da: Bruger-IDet

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
