Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha5) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: User
de: Benutzer

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Page
de: Seite

en: Never
de: Nie

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Last access
de: Letzter Zugriff

en: Last login
de: Letzte Anmeldung

en: Desc
de: Absteigend

en: Registration URL
de: Registrierungs-URL

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Debug
de: Debuggen

en: Offset
de: Versatz

en: The user.
de: Der Benutzer.

en: uid
de: UID

en: The user id.
de: Die Benutzer-ID

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Cookie expiration
de: Ablauf des Cookies
