Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།
