Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Page
hu: Oldal

en: Never
hu: Soha

en: Custom
hu: Egyéni

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Last login
hu: Utolsó bejelentkezés

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Session
hu: Munkamenet

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Offset
hu: Eltolás

en: The user id.
hu: A felhasználó azonosítója.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Cookie
hu: Süti

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Cookie expiration
hu: A süti érvényessége
