Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Last login
hy: Վերջին մուտքը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Session
hy: Սեսիա
