Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: Custom
lt: Savitas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Session
lt: Sesija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Debug
lt: Derinimas

en: The user id.
lt: Nario id.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
