Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: Custom
oc: Personalizat

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Last login
oc: Darrièra connexion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Debug
oc: Depuracion

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
