Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Session
sl: Seja

en: Debug
sl: Razhroščevanje
