Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Session
bo: དུས་སྐབས
