Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha7) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: User
id: Pengguna

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Never
id: Tidak pernah

en: Custom
id: Tersuai

en: Session
id: Sesi
