Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Never
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Session
ta: அமர்வு
