Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha8) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
