Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Page
sk: Strana

en: Never
sk: Nikdy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Debug
sk: Ladenie

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
