Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha8) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር
