Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Never
ar: أبدا

en: Custom
ar: مخصص

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Last login
ar: آخر تسجيل للدخول

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Session
ar: الجلسة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Debug
ar: تنقيح

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
