Persistent Visitor Parameters (2.0.0-alpha8) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
