Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Attachment
ar: المرفق

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: People
ar: الأشخاص

en: Glossary
ar: القاموس

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
