Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Attachment
az: Qoşma

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: People
az: İnsan

en: Glossary
az: Lüğət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
