Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Attachment
be: Дадатак

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: People
be: Карыстальнікі

en: Apply
be: Ужыць
