Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: People
bg: Потребители

en: Apply
bg: Търси
