Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Attachment
de: Anhang

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: People
de: Benutzer

en: Glossary
de: Glossar

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend
