Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Attachment
fi: Liite

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: People
fi: Käyttäjät

en: Glossary
fi: Sanasto

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
