Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Attachment
it: Allegato

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: People
it: Persone

en: Glossary
it: Glossario

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
