Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет
