Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: People
kn: ಜನರು

en: Glossary
kn: ಪದಸೂಚಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
