Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Default
pt: Por defeito

en: Attachment
pt: Anexo

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: People
pt: Pessoas

en: Glossary
pt: Glossário

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Person
pt: Pessoa

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -
