Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Attachment
ro: Anexă

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: People
ro: Persoane

en: Glossary
ro: Glosar

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
