Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Attachment
sk: Príloha

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: People
sk: Používatelia

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
