Person Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Attachment
tr: Ek

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: People
tr: Kişiler

en: Glossary
tr: Sözlükçe

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
