Person Configuration Kit (1.0.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Attachment
da: Bilag

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: People
da: Personer

en: Glossary
da: Ordliste

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
