Person Configuration Kit (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: Attachment
es: Adjunto

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: People
es: Usuarios

en: Glossary
es: Glosario

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -
