Person Configuration Kit (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Attachment
hr: Prilog

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: People
hr: Korisnici

en: Glossary
hr: Rječnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
