Person Configuration Kit (1.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Attachment
jv: Sisipan

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: People
jv: Pawongan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
