Person Configuration Kit (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: People
ka: მომხმარებლები

en: - All -
ka: - ყველა -
