Person Configuration Kit (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: People
ku: خەڵک
