Person Configuration Kit (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Attachment
sl: Priponka

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: People
sl: Uporabniki
