Person Configuration Kit (1.0.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: People
ta: நபர்கள்

en: Glossary
ta: சொற்களஞ்சியம்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
