Person Configuration Kit (1.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: People
ast: Xente
