Person Configuration Kit (1.0.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
