Person Configuration Kit (1.0.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Image
bs: Slika

en: Attachment
bs: Prilog

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
