Person Configuration Kit (1.0.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Attachment
ca: Adjunt

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Sort by
ca: Ordena per

en: People
ca: Gent

en: Glossary
ca: Glossari

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
