Person Configuration Kit (1.0.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Attachment
cy: Atodiad

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: People
cy: Pobl

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
