Person Configuration Kit (1.0.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: People
el: Χρήστες

en: Glossary
el: Γλωσσάρι

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
