Person Configuration Kit (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: People
fil: Mga tao
