Person Configuration Kit (1.0.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Attachment
fr: Élément joint

en: All
fr: Tout

en: Job Title
fr: Titre du poste

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Sort by
fr: Trier par

en: People
fr: Personnes

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -
