Person Configuration Kit (1.0.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Attachment
gl: Anexo

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: People
gl: Persoas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
