Person Configuration Kit (1.0.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Default
id: Bawaan

en: Attachment
id: Lampiran

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: People
id: Pengguna

en: Glossary
id: Glosarium

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
