Person Configuration Kit (1.0.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Attachment
is: Viðhengi

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Sort by
is: Raða eftir

en: People
is: Notendur

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
