Person Configuration Kit (1.0.1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Default
ja: デフォルト

en: Attachment
ja: 添付

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Last Name
ja: 姓

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: People
ja: ユーザー

en: Glossary
ja: 用語集

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
